ЛУЦЬКИЙ НТУ НА ДНІ КАР’ЄРИ «PROFIТ DAY»

 

 

17 травня 2017 року студенти і викладачі Луцького НТУ стали активними учасниками Всеукраїнського Дня кар’єри «ProfiТ day», який проходив у Палаці учнівської молоді.

 

 

Як зауважують організатори, цей проект являє собою цикл заходів, які поєднують у собі ярмарку вакансій, тренінги від провідних роботодавців та професіоналів та виставку регіональних компаній. Метою проекту є впровадження ефективного механізму налагодження діалогу між роботодавцями та безробітною молоддю через проведення галузевих ярмарок вакансій.

 

 

На Дні кар’єри «PROFIТ DAY» студенти Луцького НТУ мали нагоду ознайомитись з презентаціями відомих регіональних компаній, заповнити та залишити резюме, пройти співбесіду, домовитись про зустріч з роботодавцем, взяти участь у безкоштовних тренінгах з відповідної тематики.

Під час заходу студенти спеціальності «Облік і оподаткування» («Облік і аудит») з 1 по 3 курси отримали прекрасну можливість поринути у процес проведення Дня кар’єри «PROFIТ DAY» ставши волонтерами.

 

 

Приємно відмітити, що представниками кафедри обліку і аудиту під час заходу було проведено наступні тренінги:

    Оксана Нужна, доцент кафедри обліку і аудиту, під час тренінгу «Рефреймінг або як позбавитись від невдалих психологічних шаблонів» розкрила секрети про навички застосування розмовного рефреймінгу та спонтанне уміння переформовувати неекологічні висловлювання на вашу адресу.

 

    Куц Єлізавета, студентка групи ОПС-11, у тренінгу «Розвиток креативного мислення та комунікативних здібностей» розповіла про те, як навчитись працювати в команді, про згуртованість команди, розвиток креативності та комунікативних навичок.

 

    Надія Філяс, студентка групи ОП-11, у процесі тренінгу «Ким я хочу бути і як я цього досягну» повідала як реалізувати себе, визначитись із професією та про перші кроки по досягненню мети.

  

 


 

 

Захід підтримано Міністерством молоді та спорту України. Організатор – Всеукраїнська молодіжна організація «Молодіжний центр працевлаштування». Координаторами проведення заходу у місті Луцьку виступили: громадська організація «Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив», Волинський обласний молодіжний центр праці. Партнерами проведення заходу були: Молодіжний центр Волині, Волинський обласний та Луцький міський центри зайнятості, громадська організація «Перспективи Волині».

 

Ірина Ткачук, 

доцент кафедри обліку і аудиту

 

 

 

Більше фото з Дня кар’єри «ProfiТ day» на сторінці кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ у Facebook: https://www.facebook.com/oia.lntu/?pnref=story

ВІДБУВСЯ БУХГАЛТЕРСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ «НАУКА І ПРАКТИКА: ТОЧКИ ДОТИКУ»  

 

18 травня 2017 року у Луцькому НТУ, в рамках ХІ Всеукраїнського фестивалю науки, відбувся Бухгалтерський бізнес-форум «Наука і практика: точки дотику».

Тематика форуму об’єднала викладачів кафедри обліку і аудиту та бухгалтерів-практиків. І саме поради із вуст успішних випускників спеціальності «Облік і аудит» є невід’ємною складовою у процесі формування цінного професійного молодого фахівця.

У ході форуму піднімалися важливі питання, пов’язані з професійною компетенцією майбутніх випускників. Так, увага була приділена практичним нюансам професії бухгалтера на які необхідно акцентувати увагу студентів в процесі навчання.

 

 

Шавиріна Євгенія Іванівна, заступник  головного бухгалтера Луцького НТУ акцентувала увагу на тому, що: «В наявні облікові дисципліни доцільно включити, або виділити окремою дисципліною, методику обліку грантових програм та обліку в громадських організаціях. Адже, використання грантових коштів може здійснюватися з метою розвитку малого підприємництва, що є актуальним в наш час. При цьому бажано послідовно висвітлювати питання: процес здобуття гранту, документування надходження і використання грантових коштів, організація звітності по грантових коштах».

 

Галас Наталія Святославівна, головний бухгалтер ТОВ «Альфа Експо» зауважила: «В умовах міжнародної інтеграції, особливу увагу варто приділити вивченню обліку зовнішньоекономічної діяльності, оскільки на ринку праці є нестача кваліфікованих бухгалтерів, які б були компетентними у цій сфері».

 

 

Середюк Алла Ігорівна, головний бухгалтер ТзОВ «Ха-Біна»: «Включити в навчальний процес з підготовки бухгалтерів дисципліну «Основи підприємництва», яка б дала можливість: визначитися з формою організації господарської одиниці (ФОП, ТзОВ, ПАТ, тощо). Розглянути поетапно всі кроки створення підприємства чи ФОП (від вибору виду діяльності до його реєстрації в усіх державних структурах); визначити оптимальну систему оподаткування; визначити обсяги звітності».

У своєму виступі Сковера Аліна Анатоліївна, головний бухгалтер ТзОВ «Озера Волині» відзначила: «Необхідно приділити особливу увагу документуванню господарських операцій, як на практичних заняттях, так і під час проходження практики студентами. Більше уваги студентів акцентувати на зв’язок первинних документів з показниками звітності. Надавати більше інформації щодо порядку формування статистичної звітності».

 

Колектив кафедри обліку і аудиту щиро вдячний випускникам за знайдений час, можливість і, головне, бажання поділитися практичними порадами та досвідом. Адже, під час зустрічі викладачі та випускники-практики обговорили низку питань, що стосуються конкретизації навчальних програм та навчального процесу, з метою підготовки кваліфікованого спеціаліста який би відповідав сучасним запитам бізнесу.

 

 

 

         Ірина Ткачук, 

доцент кафедри обліку і аудиту

Фото:

Тетяна Талах,

доцент кафедри обліку і аудиту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ-ОБЛІКОВЦІВ З ПЕРЕМОГОЮ!  

 

12 травня 2017року у Волинському обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбулась грандіозна подія – обрання Короля та Королеви Луцького національного технічного університету.

Протягом року на факультетських змаганнях було обрано сім пар, які стали головними учасниками свята мужності та чарівності. Особливо приємно зауважити, що факультет обліку та фінансів представляли студенти спеціальності «Облік і оподаткування» – Єлизавета Куц та Дмитро Войтюк.

 

І так, за даними журі конкурсу:

Королева Луцького НТУ

Єлизавета Куц

 

 

Містер Інтелект

Дмитро Войтюк

 

 

Бажаємо нашим переможцям лише яскравих вражень від життя, не зупинятися на досягнутому, бути завжди попереду, творчих успіхів та натхнення!

 

 

ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ ІЗ ДИСЦИПЛІНИ «ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ В ОБЛІКУ ТА АУДИТІ»

Луцький НТУ в олімпіаді представляли студенти напряму підготовки «Облік і аудит» Дмитро Якимчук та Василина Дунь.

10-12 травня 2017 року в Миколаївському національному аграрному університеті проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті». Науковий захід проходив у три тури: тестування, теоретичний, практичний.

 

В олімпіаді прийняли участь 121 студент 42-х ВНЗ освіти України ІІІ-ІV рівня акредитації.

Дмитро Якимчук став переможцем ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті» і нагороджений диплом ІІ ступеня.

Василина Дунь нагороджена сертифікатом учасника ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті».

Колектив кафедри обліку і аудиту бажає Дмитру і Василині успіхів, натхнення і подальших перемог!

Ірина Ткачук, 

 

доцент кафедри обліку і аудиту

Від усього серця щиро вітаємо із наступаючим святом – Великоднем!

 


​ 
З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаємо! 

Жити в радості й любові від душі бажаємо! 
Запашною нехай буде Великодня Паска 
І до віку буде з Вами світла Божа ласка! 
Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

Конференція 6 грудня 2014 року

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції, яку проводить кафедра обліку і аудиту Луцького національного технічного університету 6 грудня 2014 року

Інформаційний лист

Наукові напрями:

1. Удосконалення теорії бухгалтерського обліку в умовах глобалізації економіки.
2. Теоретико-методичні передумови гармонізації системи фінансового обліку в Україні.
3. Управлінський облік і контроль як підсистеми сучасного менеджменту підприємства.
4. Аналітичне забезпечення діяльності суб’єктів господарювання.
5. Перспективи розвитку аудиту в період світової фінансової кризи.
6. Науково-практичне обґрунтування впровадження інформаційних технологій в обліку, аналізі та 
контролі.
7. Проблеми формування показників звітності підприємств.
8. Проблеми обліку і аналізу трансакційних витрат.
9. Регіональні і глобальні проблеми розвитку економіки

Конференція 10 жовтня 2014 року

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції, яку проводить кафедра обліку і аудиту Луцького національного технічного університету 10 жовтня 2014 року

Інформаційний лист можна завантажити тут!

Детальніше

Log in