Як правильно скласти резюме

Приклад резюме бухгалтера

Багато хто вважає, що складанням резюме потрібно займатися, якщо ви залишилися без роботи. Але більшість HR-менеджерів впевнені, що кожен фахівець повинен мати як мінімум один правильно складений документ, який містить відомості про вас як працівника. Ще краще, якщо їх буде декілька. 

Детальніше

Перше резюме

Як скласти резюме для роботи. Поради студенту.

Майже кожен студент рано чи пізно починає замислюватися про пошук роботи. І це вірно: швидше за все домагаються успіху ті, хто почав кар’єру рано, а не чекав отримання диплому. Крім того, гроші, нехай навіть найскромніші, студенту ніколи ще не шкодили. Але не кожен роботодавець готовий взяти студента на роботу. Щоб збільшити свої шанси на отримання хорошої роботи, важливо правильно скласти резюме.

Резюме повинно слугувати студенту «візитною карткою», тому до його складання варто віднестися дуже відповідально. Правильно побудоване резюме збільшує шанси зацікавити фахівця з підбору персоналу власною кандидатурою і отримати запрошення на співбесіду.

Пам’ятайте, що на прочитання резюме в середньому затрачається не більше 1-2 хвилин, тому дуже важливо відразу привернути увагу роботодавця, зацікавити його й спонукати призначити інтерв’ю.

Детальніше

Log in