ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

У Вашому житті сталася надзвичайно важлива подія. Ви обрали свою майбутню професію і ступили на відповідальний шлях їїздобуття, влившись до великої і дружної студентської сім’ї.
Студентські роки є найкращими роками у житті. Саме за студентства кожен стає по-справжньому дорослою людиною, сам приймає рішення, вирішує власні проблеми.
Терпіння Вам та наполегливості, енергії та натхнення, вдачі та успіхів, творчої наснаги і мудрих наставників, і нехай студентське життя стане запорукою  великих звершень у професійному майбутньому!
Від усієї душі бажаємо, щоб кожен рік, проведений у Луцькому НТУ, став для Вас роком розвитку й самовдосконалення! Хай доля шле добро і щастя, міцне здоров’я, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на життєвому шляху. Нехай  навчання буде успішним та приносить задоволення, і найголовніше – нехай роки студентства будуть насичені найяскравішими подіями!
Ми переконані, що спільна праця допоможе Вам стати високопрофесійними фахівцями, компетентними й сумлінними знавцями своєї справи.
 
 
Нехай здійсняться всі Ваші мрії!
 

+380332789952, +380502628300 oa@lntu.edu.ua

Log in