Графік проведення сесії у 2015-16 н.р.(.pdf) 

Графік проведення зимової сесії 2016(.pdf) 

Графік навчання студентів у 2015-16 н.р.(.pdf)                           Завантажити (.docx) 

Розклад консультацій викладачів 

Як отримати виклик на сесію

    Для отримання довідки-виклику на сесію, яка є підставою для надання оплачуваної відпустки на період сесії, студент повинен не пізніше ніж за місяць до початку сесії подати в деканат довідку з місця праці та погодити з методистом деканату термін і спосіб отримання довідки-виклику. За додатковою інформацією про спосіб отримання довідки-виклику можна звернутися до методиста за телефоном (0332) 25-15-38. Графік сесій розміщено на нашому сайті. 
    Для отримання оплачуваної відпустки на період навчання працівнику-студенту заочної форми навчання необхідно подати роботодавцю довідку-виклик навчального закладу на сесію та написати заяву про надання такої відпустки. 
    Для роботодавця підтвердженням того, що працівник-студент успішно навчається (тобто за ним немає академічної заборгованості), і визначення тривалості перебування в навчальній відпустці є довідка-виклик навчального закладу. На час додаткових відпусток у зв'язку з навчанням за працівниками за основним місцем роботи зберігається середня заробітна плата, яка нараховується згідно з наказом про відпустку. Відпускні виплачуються не пізніше ніж за три дні до початку відпустки.

Log in