Графік виконання Дипломних робіт і Дипломних проектів денної форми в 2015-2016 н.р. 

Розклад роботи ДЕК на 2016 н.р.                                                 Завантажити (.docx) 

Зразки таблиць для піготовки першого розділу кваліфікаційних робіт

Оформлення списку використаних джерел для курсових і дипломних робіт згідно вимог можна виконати за допомогою електронного ресурсу ВАК за посиланням http://vak.in.ua/do.php

*Щоб відкрити список наукових керівників, натиснути на Назву групи.

ОА-41


п/п

Прізвище, ім’я та по батькові студента

Керівник роботи

1.

ВАЩИШИН Вадим Михайлович

Бабіч І.І.

2.

ВЕСЕЛЯНСЬКИЙ Вадим Андрійович

Голячук Н.В.

3.

ЖЕРДЕЦЬКА Тетяна Василівна

Жураковська І.В.

4.

КОРОЛЬ Вадим Олександрович

Зеленко С.В.

5.

ЛЕЩУК Іван Олексійович

Талах Т.А.

6.

ЛОЙКО Ольга Степанівна

Московчук А.Т.

7.

МАЛІНОВСЬКА Софія Миколаївна

Нагірська К.Є.

8.

МЕЛЬНИК Олександр Миколайович

Нужна О.А.

9.

МІРОШНІЧЕНКО Андрій Анатолійович

Писаренко Т.М.

10.

ПЕТРИЧЕНКО Тетяна Валеріївна

Шунь О.Ф.

11.

ПОЛИВ'ЯНЮК Анна Ігорівна

Голячук Н.В.

12.

РИЖУК Ігор Юрійович

Сидоренко Р.В.

13.

СКОВЕРА Аліна Анатоліївна

Ткачук І.М.

14.

СОБКО Валентина Василівна

Бродська І.І.

15.

ТИМОЩУК Ірина Анатоліївна

Талах Т.А.

16.

ШЕВЧИК Альона Петрівна

Жураковська І.В.

17.

ШОСТАК Вікторія Сергіївна

Зеленко С.В.

18.

ШУМ Богдан Миколайович

Нагірська К.Є.

19.

ЩЕГЕЛЬСЬКА Юлія Вікторівна

Московчук А.Т.

20.

ЮХИМЧУК Марина Петрівна

Нагірська К.Є.

 

ОАС-21

1.                   

БИК Олег Петрович

Нужна О.А.

2.                   

БОЙЧУК Олександр Володимирович

Писаренко Т.М.

3.                   

ВАСИЛЮК Володимир Васильович

Бродська І.І.

4.                   

ДУБОВСЬКИЙ Валентин Віталійович

Талах Т.А.

5.                   

ВОЙТЮК Ростислав Ігорович

Сидоренко Р.В.

6.                   

ГАВРИЛЮК Ольга Володимирівна

Талах Т.А.

7.                   

ГРИБОК Валентин Андрійович

Ткачук І.М.

8.                   

ДЗЕБЛЮК Юрій Володимирович

Шунь О.Ф.

9.                   

ІСЬКОВА Альона Анатоліївна

Чудовець В.В.

10.               

КАПАСЮК Катерина Сергіївна

Бабіч І.І.

11.               

КЛИМЮК Наталія Вікторівна

Голячук Н.В.

12.               

КОБИШ Олена Олександрівна

Жураковська І.В.

13.               

ЛАГАНОВСЬКИЙ Владислав Олександрович

Писаренко Т.М.

14.               

МАТВІЙЧУК Христина Володимирівна

Московчук А.Т.

15.               

МАЦЮК Вікторія Вікторівна

Бродська І.І.

16.               

МОРДИК Віталій Олександрович

Бродська І.І.

17.               

НАЗАРУК Владислав Петрович

Шунь О.Ф.

18.               

ОСІПЧУК Анна Петрівна

Московчук А.Т.

19.               

ПОВШУК Марія Олександрівна

Шунь О.Ф.

20.               

САХАРУК Наталія Володимирівна

Талах Т.А.

21.               

СИСТАЛЮК Юлія Ігорівна

Шунь О.Ф.

22.               

СОБУЦЬКА Оксана Олександрівна

Бродська І.І.

23.               

ТРОФИМЮК Катерина Олегівна

Чудовець В.В.

24.               

ШЕПЕЛЮК Яна Олександрівна

Чудовець В.В.

25.               

ЯНКОВСЬКИЙ Віталій Миколайович

Голячук Н.В.

26.               

ЯСТРУБ Ірина Богданівна

Жураковська І.В.

 

ОА-51

1.                   

АНТОНЮК Мар’яна Володимирівна

Бабіч І.І.

2.                   

БОЯРЧУК Олена Сергіївна

Талах Т.А.

3.                   

ВЛАСЮК Ілля Юрійович

Сидоренко Р.В.

4.                   

ВОЗДІГАН Артем Валентинович

Садовська І.Б.

5.                   

ЖУК Олена Григорівна

Чудовець В.В.

6.                   

ЗГОРАНЕЦЬ Олександр Сергійович

Ткачук І.М.

7.                   

ЗІНЧУК Софія Анатоліївна

Нужна О.А.

8.                   

КОЛБАСЮК Світлана Олегівна

Московчук А.Т.

9.                   

КРАВЧИК Вікторія Михайлівна

Шунь О.Ф.

10.               

МАТВІЮК Володимир Петрович

Талах Т.А.

11.               

ОЛІЙЧУК Тетяна Володимирівна

Зеленко С.В.

12.               

ПАНАСЮК Ігор Олександрович

Московчук А.Т.

13.               

СМОКТІЙ Ірина Анатоліївна

Писаренко Т.М.

14.               

ТЕРЕТА Віталій Олександрович

Голячук Н.В.

15.               

ХОМ’ЯК Олена Анатоліївна

Ткачук І.М.

16.               

ЧАЙКОВСЬКИЙ Степан Олександрович

Тлучкевич Н.В.

17.               

ЧЕБОТАР Владислав Олександрович

Нужна О.А.

 

ОАм-51

1.                   

БЗИТА Тарас Петрович

Нагірська К.Є.

2.                   

КОВАЛЬЧУК Андрій Анатолійович

Тлучкевич Н.В.

3.                   

КОЛБАСЮК Оксана Олегівна

Жураковська І.В.

4.                   

КРАВЧАК Віталій Георгійович

Нужна О.А.

5.                   

ЛІПАТОВА Наталія Миколаївна

Бабіч І.І.

6.                   

ЛІЩУК Тетяна Валеріївна

Ткачук І.М.

7.                   

МАРЧУК Вадим Миколайович

Жураковська І.В.

8.                   

НЕВЕЛИЧ Тетяна Миколаївна

Зеленко С.В.

9.                   

ОКСЕНЧУК Павло Ігорович

Сидоренко Р.В.

10.               

ПАЛАНИЧКА Ярослав Олександрович

Писаренко Т.М.

11.               

СЛОДЗІК Діана Валентинівна

Чудовець В.В.

12.               

СТЕЛЬМАЩУК Юлія Миколаївна

Зеленко С.В.

13.               

СУСОЛ Валентина Віталіївна

Садовська І.Б.

14.               

ШНІТ Роман Сергійович

Талах Т.А.

15.               

ЯЩУК Юлія Олексіївна

Голячук Н.В.

 

ОАм-61

1.                   

ДРОЖДІНА Інна Олексіївна

Садовська І.Б.

2.                   

БОГАЙЧУК Максим Валерійович

Бабіч І.І.

3.                   

КИРИЛЮК Анна Сергіївна

Зеленко С.В.

4.                   

КОРІНЧУК Юлія Сергіївна

Нужна О.А.

5.                   

ЛІПША Анна Олександрівна

Нагірська К.Є.

6.                   

НЕЧИПОРУК Вікторія Валеріївна

Тлучкевич Н.В.

7.                   

ПОЗНЯКЕВИЧ Дмитро Станіславович

Бродська І.І.

8.                   

ПОЛІЙЧУК Олена Петрівна

Сидоренко Р.В.

9.                   

РУБІНСЬКА Юлія Ігорівна

Чудовець В.В.

10.               

САДОВСЬКИЙ Андрій Васильович

Ткачук І.М.

11.               

САРДАЧУК Анастасія Олександрівна

Жураковська І.В.

 

Log in