У Луцькому національному технічному університеті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам бакалаврам 2020. Дотримуючись карантинних обмежень, незабутнє для молоді свято таки вдалося провести. Пройшовши червоною доріжкою, отримали омріяні дипломи цьогоріч 1126 випускників із 7 факультетів.

Перш за все, привітав щасливих та успішних ректор Луцького НТУ Петро Савчук, побажавши молоді бути амбітними, впевненими у собі та відкривати нові можливості у житті.«Ви найкращі та найуспішніші – еліта Луцького НТУ, як сьогодні завершила навчання та отримує дипломи. Документ, який ви тримаєте у руках, підтвердить вашу кваліфікацію і дасть путівку у життя, створить нові можливості. Нехай ці можливості будуть максимальними, а ви – амбітними та успішними. Від вас залежить те, якими будете ви та якою буде країна. Стів Джобс казав: «Іди вперед, змінюй світ, але перш за все, змінюй себе і тоді світ навколо буде таким, як ти захочеш».

Ректор також запросив випускників на навчання у магістратурі, де молодь зможе підсилити свої базові компетентності, натомість пообіцявши, що університет допоможе кожному. Водночас, Петро Савчук наголосив на тих можливостях, які Луцький НТУ уже може надати студентам, а це бізнес інкубатор та стартап школа, які допоможуть розвивати підприємницькі компетентності та навіть відкрити власну справу.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ, фото – Олена Третяк

Більше фото на нашій сторінці у Фейсбук: https://cutt.ly/sszh2ag