23 квітня 2019 року уНаціональній академії статистики, обліку та аудиту проходила підсумкованауково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 07 «Управління та  адміністрування» спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

На перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» було подано 132 наукові роботи студентів різних ЗВО України.

До другого туру конкурсною комісією було відібрано 33 роботи. Авторів цих робіт було запрошено в м. Київ в Національну академію статистики, обліку та аудиту на підсумкову Науково-практичну конференцію.

Від Луцького НТУ участь у конкурсі взяла студенткагрупи ОП-31 Опіка Анастасія(науковий керівник к.е.н., доцент Голячук Н.В.)з науковою роботою «Облік благоустрою територій та вивезення побутових відходів комунальними підприємствами сільських об’єднаних територіальних громад». За результатами презентації результатів дослідження Опіка Анастасія зайняла ІІ місце

Кафедра обліку і аудиту вітає Опіку Анастасію та її наукового керівника Голячук Наталію Василівну з перемогою та бажає успіхів у підкорені нових наукових вершин!!!

Наталія Голячук,

доцентикафедри обліку і аудиту