Поєднувати теоретичні знання з практикою завжди цікаво і корисно. Так, 12 квітня студенти групи ОПС-11 ознайомилися з особливостями виробництва ексклюзивного одягу, тканин та столових наборів, відвідавши Компанію «Едельвіка», яка є лідером на ринку Волинської області в сегменті легкої промисловості. Під час екскурсії студентам розповіли про особливості замкнутого виробничого циклу, який включає в себе ткацьке, швейне, оздоблювальне та швейне виробництва, починаючи з виробництва тканин та закінчуючи продажем готової продукції через власну роздрібну мережу.
   Щиро вдячні Василю Петровичу, керівництву та працівникам Компанії «Едельвіка» за надану можливість закріпити теоретичні знання студентів на практиці.

+380332789952, +380502628300 oa@lntu.edu.ua