Усім, хто прагне професійного росту або шукає перспективних працівників!!!
Організаторами даного заходу виступає Луцький НТУ та ВОГО «Перспективи Волині».

Захід «Job Shadow Days» є надзвичайно популярним у США, країнах ЄС та близькому зарубіжжі. У перекладі «Job Shadow Days» – це «слідувати як тінь». Це чудова нагода для студента познайомитися з майбутньою професією (умовами роботи, необхідними знаннями, навиками) на конкретному робочому місці, слідуючи «тінню» за досвідченим співробітником (ментором) протягом реального робочого дня, у стандартній робочій атмосфері. Таким чином, у студента з’являється можливість спілкуватися не лише зі співробітником, «тіню» якого він є, але і з іншими фахівцями, отримуючи при цьому інформацію про особливості тієї чи іншої посади.

Перший етап заходу «Job Shadow Days» передбачає реєстрацію усіх бажаючих тіней і менторів. Взяти участь в якості «тіней» мають змогу студенти 3-5 курсів Луцького НТУ, які зацікавлені в особистому і професійному розвитку.  Можливість стати ментором надана провідним підприємствам Луцька та Волинської області.

Другий етап передбачає підготовку менторів і тіней до плідної співпраці. Будуть проведені тренінги для студентів–тіней та круглий стіл для представників підприємств та організацій–менторів.

Третій етап Job Shadow Days триватиме протягом листопада 2017 року і передбачає проходження стажування на підприємствах та організаціях міста Луцька та області.

Для реєстрації у якості ментора необхідно заповнити анкету:АНКЕТА МЕНТОРА

Для реєстрації у якості "тіні" необхідно заповнити анкету:АНКЕТА ТІНІ