У Луцькому національному технічному університеті 7 жовтня відбулась ІV Міжнародна науково-практична конференція «Облік, аналіз і аудит: виклики інституціональної економіки», організована кафедрою обліку і аудиту. До участі в конференції долучились вітчизняні та зарубіжні дослідники вищих навчальних закладів, молоді науковці, студенти.

У представлених на конференції результатах наукових дослідженнь було розглянуто актуальні питання стосовно методів нарахування амортизації; використання психологічної дії кольору у рекламі; особливостей використання реєстратора розрахункових операцій; інформаційних облікових систем із застосуванням комп’ютерної техніки; особливостей відображення капітального ремонту основних засобів у бухгалтерському і податковому обліку. Особливо важливими та дискусійними, з практичної точки зору, були доповіді щодо процесу впровадження і причини блокування електронних накладних із ПДВ та підвищення якості інформації про справедливу вартість у фінансовій звітності підприємства.

Усі доповіді учасників ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Облік, аналіз і аудит: виклики інституціональної економіки» були представлені на високому науково-теоретичному рівні та супроводжувалися цікавими і жвавими дискусіями.

Доповіді учасників конференції опубліковано у збірниках тез і статей, які видано за підсумками конференції.

Усім учасникам науково-практичної конференції бажаємо невичерпного натхнення у науковому пошуку та успішної реалізації нових креативних ідей.