21 квітня 2017 року, відбулось урочисте нагородження 24 переможців, проекти яких Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» та стипендіальна комісія визнала найкращими. В числі щасливих володарів омріяного сертифікату на отримання стипендії – Василина Дунь, ініціативна та активна студентка третього курсу спеціальності «Облік і аудит» Луцького НТУ.

Всього на розгляд було подано 67 заявок від студентів, які навчаються у вишах, коледжах, технікумах  та професійно-технічних училищах на II–VI курсах. На першому етапі претенденти на стипендію писали есе на тему «Моя інвестиція у розвиток Волині». Другий етап – публічне представлення теми членам комісії.

Кафедра обліку і аудиту щиро вітає Дунь Василину з отриманням іменної стипендії та бажає невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і завзяття на шляху до нових вершин!