19-21 квітня 2017 року в Університеті імені Альфреда Нобеля проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік та аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. В олімпіаді прийняли участь близько 140 студентів різних курсів облікових спеціальностей із 72 провідних вищих навчальних закладів України.

Луцький НТУ у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік та аудит» представляли студенти другого курсу скороченої форми навчання напряму підготовки «Облік і аудит», а саме:

Дмитро Якимчук – здобув перемогу посівши ІІ місце в олімпіаді;

Юлія Завалій – отримала перемогу у номінації «Знавець аналізу господарської діяльності».

Під час олімпіади учасники виконували письмову конкурсну роботу та проходили комп’ютерне тестування з чотирьох дисциплін: «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності» та «Аудит».

Оцінювало учасників журі, до складу якого увійшли експерти з обліку, аналізу і аудиту з провідних вітчизняних ВНЗ: Тернопільського національного економічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Донецького національного університету імені Василя Стуса, Київського національного торговельно-економічного університету та інших.

Колектив кафедри обліку і аудиту вітає студентів з перемогою та бажає поглиблення знань і творчої наснаги для нових перемог!