14 квітня 2017 року відбулася зустріч регіонального представника Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік» Олени Щербик зі студентами та викладачами кафедри обліку і аудиту Луцького національного технічного університету.

Під час зустрічі грамотами від професійної газета «Все про бухгалтерський облік» були нагородженні старости груп – за активну участь у житті групи й університету та чудові організаторські здібності, уміння знайти підхід до кожного, а також найбільш активні студенти-обліковці – за нестандартний та креативний підхід у виконанні навчальних завдань і здатність приймати виважені рішення.

Подяку за плідну та дружню співпрацю отримала завідувач кафедри обліку і аудиту, професор Садовська Ірина Борисівна.

Колектив редакції газети «Все про бухгалтерський облік» щорічно намагається зацікавити студентів та викладачів створюючи найцікавіші матеріали стосовно обліку та оподаткування. Так, кожен студент та навіть викладач має можливість скористатися новинкою від редакції видавництва – «Збірник задач», поділитися враженнями та поставити запитання на «Студентському форумі».

Олена Щербик побажала студентам й надалі прагнути до нових вершин, робити маленькі й великі відкриття для процвітання обраної професії та кар’єрного зростання в майбутньому! Усі студенти отримали запрошення від газети «Все про бухгалтерський облік» стати учасниками у акції «Лайкопад за iPad».

Більше фото на сторінці кафедри обліку і аудиту у Facebook: