1 квітня 2017 року у Луцькому національному технічному університеті відбувся безкомпромісний Гендерний батл на кафедрі обліку та аудиту на тему «Хто в бухгалтерії домінує – чоловіки чи жінки?», в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Облік, аналіз і контроль в стратегії розвитку економіки України». Організаторами незвичного формату науково-практичного дослідження стали студенти.

Головною суддею боротьби найсильнішої та найчарівнішої половини була Куц Єлізавета.

У батлі протилежностей «Дівчата проти хлопців» брали участь 2 команди, по чотири учасники у кожній:

Команда «Дівчата»: Бруцька Віталіна, Гаврилюк Марія, Дунь Василина (капітан), Муляр Вікторія.

Команда «Хлопці»: Батієвич Дмитро, Войтюк Дмитро, Зубчик Вадим, Шум Богдан (капітан).

Журі у складі викладачів кафедри обліку і аудиту допомагали студентам з’ясувати, хто ж домінує в бухгалтерії. Так, у прекрасну половину журі, яка оцінювала команду «Хлопці», увійшли Жураковська І.В., Ткачук І.М., Шунь О.Ф. Сильну половину журі, яка оцінювала команду «Дівчата», склали Зеленко С.В., Сидоренко Р.В., Чудовець В.В.

Логіку й інтелект студентів-обліковців визначали в п’яти конкурсах. Перший конкурс «Літери» виявив кмітливість у відгадуванні слів шляхом підбору вірних комбінацій літер. Другий конкурс «Документи» показав вміння команд заповнювати облікові первинні документи. У третьому конкурсі «Фінансові результати» хлопці і дівчата продемонстрували знання щодо визначення та відображення фінансового результату за даними господарських операцій у Звіті про фінансові результати (Звіті про сукупний дохід). Четвертий конкурс «Бліц» містив серію облікових запитань для кожної команди. У п’ятому конкурсі «Дебати» команди своїми виступами мали довести хто ж в бухгалтерії домінує – чоловіки чи жінки.

За результатами напруженої боротьби з рахунком 71:69 перемогу отримала команда «Дівчата». Вітаємо дівчат та бажаємо нових наукових і професійних звершень! А також віримо в те, що не дивлячись на офіційний результат, перемогли дружба та прекрасний настрій!

Усі учасники батлу отримали подарунки та грамоти.

Фото:

Ірина Бродська,

Більше фото на сторінці кафедри обліку і аудиту у Facebook: