3 лютого 2017 року у Луцькому національному технічному університеті відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам факультету обліку та фінансів, зокрема магістрам спеціальності «Облік і аудит». Диплом про вищу освіту – це один із найважливіших документів дорослого життя людини.

Урочистість розпочала декан факультету обліку та фінансів Московчук Алла Тимофіївна, вітаючи вчорашніх студентів з присвоєнням ступеня магістра.

З вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету, доктор технічних наук, професор Савчук Петро Петрович. Він висловив впевненість у конкурентоспроможності випускників, високому рівні їх фахової підготовки, який відповідає сучасним професійним стандартам, запитам і потребам роботодавців.

Теплі напутні слова пролунали з вуст проректорів з науково-педагогічної роботи Талаха Валентина Івановича і Галущак Валентини Леонідівни, завідувача кафедри обліку і аудиту Садовської Ірини Борисівни, завідувача кафедри фінансів Вахович Ірини Михайлівни, завідувача кафедри банківської справи Вавдіюк Наталії Степанівни.

Вручення дипломів випускникам – це особливе свято професійної зрілості, становлення та зростання. За роки наполегливого навчання, відповідальної роботи над магістерським дослідженням, колишні студенти стали дипломованими фахівцями – магістрами з обліку і аудиту.

Любі наші випускники! Ви з радістю вступаєте на ниву дорослого життя і попереду на Вас очікує лише найприємніше. Ми віримо в те, що всі набуті знання в стінах Луцького НТУ стануть в нагоді і Ви гордо нестимете звання «Випускник кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ».

Вітаємо випускників з отриманням дипломів магістра

і бажаємо наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях!

Нехай ваші молоді серця наповняться прагненням пізнавати незвідане та не зупинятися на досягнутому!