У ЛУЦЬКОМУ НТУ СТАРТУВАВ «JOB SHADOW DAYS - 2017»

У ЛУЦЬКОМУ НТУ СТАРТУВАВ «JOB SHADOW DAYS - 2017»

 

Вдруге на теренах Волинської області стартував захід «Job Shadow Days». Організаторами «Job Shadow Days – 2017» виступають Луцький національний технічний  університет та Волинська обласна громадська організація «Перспективи Волині».

Основна мета заходу – розвиток професійних якостей, навчання на робочому місці, ознайомлення з особливостями професії. Відповідно, для студентів – це унікальна можливість в якості «тіні» відчути важливість обраної професії на одному із відомих підприємств Луцька та Волинської області, а для підприємств – це ефективний інструмент пошуку нових фахівців серед цілеспрямованої та активної молоді.

Перший етап «Job Shadow Days – 2017», який тривав протягом жовтня, передбачав реєстрацію усіх бажаючих тіней і менторів.

Другий етап  заходу передбачає підготовку менторів і тіней до плідної співпраці. Так, 3 листопада 2017 року в рамка другого етапу «Job Shadow Days – 2017» відбувся бізнес-форум для представників підприємств та організацій – менторів.

 

 

Учасники бізнес-форуму представники провідних підприємств (ТОВ «ПАККО Холдинг» – Сичинська О.Є., ТОВ «Клевер Сторс» – менеджери з персоналу Бруяка Н.В. та Клец В.Л., ПАТ «Теремно хліб» – менеджер з персоналу Зомбер Н.А., ТОВ «PitStop» – власник Пеніщук А.Б., ПрАТ «Волинь-Авто» – директор Лебедюк М.С., ТОВ ВКП «КаДар» – директор з персоналу Мельник Н.Д., ПП «БК «Інвестор»» –  фінансовий директор Ляшук А.Б., ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» – старший менеджер із персоналу Данильчук О.В.) та викладачі Луцького НТУ (декан факультету обліку та фінансів – Московчук А.Т., заступник декана факультету обліку та фінансів – Зеленко С.В., заступник декана факультету бізнесу – Баула О.В, директор технічного коледжу ЛНТУ – Герасимчук О.О., завідувач кафедри обліку і аудиту – Садовська І.Б., завідувач кафедри маркетингу – Морохова В.О., завідувач кафедри міжнародних економічних відносин – Савош Л.В., заступник завідувача кафедри менеджменту – Корецька Н.І.,  доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – Оксенюк К.І., доценти кафедри обліку і аудиту: Бабіч І.І., Нужна О.А., Сидоренко Р.В., Талах Т.А., Ткачук І.М., Чудовець В.В.).

 

 

Основними аспектами проведення бізнес-форуму стали:

  • мета організації та досвід проведення заходу «Job Shadow Days»;
  • презентація можливостей Луцького НТУ щодо підготовки фахівців за спеціальностями;
  • знайомство з діяльністю та структурою підприємств-менторів;
  • обговорення потреб роботодавців в сучасних умовах та формування вимог до студентів.

Відкриваючи форум, координатор заходу від Луцького НТУ – доцент кафедри обліку і аудиту Чудовець В.В. акцентув увагу на значенні і важливості, а також особливості проведення заходу «Job Shadow Days – 2017». На участь у даному заході зареєструвалося понад 60 студентів, що є підґрунтям для тісної співпраці ВНЗ та підприємств задля формування нових стимулів у навчанні та роботи студентів за спеціальностями як в Україні, так і закордоном.

 Завідувач кафедри обліку і аудиту, професор Садовська І.Б. відмітила, що у даному році мали нагоду взяти участь у «Job Shadow Days» усі студенти Луцького НТУ. Таке рішення було прийнято за результатами минулорічного заходу, коли до активної участі студентів економічних спеціальностей долучилися студенти ІТ-спеціальностей. Сподіваємося, що в результаті проведення таких заходів ми зможемо отримати відповідь на питання «Яким повинен бути сучасний фахівець і яким вимогам він повинен відповідати?».

 

 

Менеджери з персоналу ТОВ «Клевер Сторс» Бруяка Н.В. та Клец В.Л. зауважили: «Маємо успішний досвід працевлаштування ваших випускників. Спеціалізуємося у сфері торгівлі, відповідно цікавлять менеджери, продавці-касири. Ми готові надати практичний досвід, адже у нас є спеціально обладнаний навчальний клас. Можемо  провести для студентів екскурсію чи пізнавальну лекцію. Особливо цілеспрямовані ваші випускники за неповний рік вибудовують успішну кар’єру – з касира доростають до керівника магазину».

Лебедюк М.С., директор ПрАТ «Волинь-Авто», поділився досвідом: «Ми давно співпрацюємо з університетом беручи студентів не лише на практику, а й на роботу. Головна вимога до студента та випускника – бажання працювати! Коли людина виконує свою роботу, очі мають «горіти». Раді будемо бачити студентів вашого університету у нас на підприємстві».

У своєму виступі Зомбер Н.А., менеджер з персоналу ПАТ «Теремно хліб», відзначила: «Ми потребуємо молодих спеціалістів (інженери-технологи, логісти, транспортна служба), яким можемо запропонувати набути навиків роботи у навчальному класі з новітнім обладнанням на підприємстві. У нас на сьогоднішній день навчаються учні з технічного коледжу Луцького НТУ. На управлінські посади ми беремо власних спеціалістів, які починають з продавців. Це дає можливість фахівцям зрозуміти виробничий процес з середини. Протягом тривалого періоду ми проводимо екскурсії для ваших студентів-маркетологів».

 

 

Мельник Н.Д. директор з персоналу ТОВ ВКП «КаДар», акцентувала увагу на тому, що: «Підприємство спеціалізується на пошиті жіночого та чоловічого взуття. Відчуваємо гостру потребу у технологах та швачках. Зі своєї сторони ми готові брати студентів, які бажають працювати у даній сфері, навчатися та розвиватись. Проводимо навчання щодо пошиття та моделювання взуття, оплачуємо спеціальне навчання».

Пеніщук А.Б., власник компанії «PitStop», наголосив на таких важливих моментах: «Наша компанія спеціалізується на продажі запчастин та сервісному обслуговувані автомобілів. Співпрацюємо із зарубіжними компаніями. Виробничий процес повністю комп’ютеризований, наявні програми написані спеціально для ефективної діяльності нашої компанії. Відповідно, ми зацікавлені взяти студентів які бажають працювати в даній сфері, можемо також брати студентів на навчання».

Представник ТОВ «ПАККО Холдинг» Сичинська О.Є. відзначила: «Ми раді будемо співпрацювати, а також бачити ваших студентів у нашому колективі. Студент – це нові ідеї та бачення які ми отримуємо за даними спільної роботи. Наші нові фахівці мають можливість їздити на навчання та тренінги».

 Данильчук О.В., старший менеджер із персоналу ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт», відмітила: «Ми працюємо у сфері виробництва та продажу аграрної продукції, здійснюємо зовнішньоекономічну діяльність. Ми відкриті для молодого покоління, з радістю беремо на роботу студентів. Для нас головне щоб це був висококваліфікований фахівець. Плануємо будівництво доріг і відповідно є потреба в інженерах-дорожниках. У період жнив виникає необхідність у бухгалтерах. Також маємо вакансії для технологів переробної промисловості».

Фінансовий директор ПП «БК «Інвестор» Ляшук А.Б. акцентувала увагу на тому, що: «Важливим моментом є комунікативні навики, тобто вміння спілкуватися з клієнтами, контрагентами. Перевагу надаємо фінансово грамотним спеціалістам, спеціалістам які готові вивчати технологію виробництва».

 

Спілкування під час форуму відбувалось у невимушеній атмосфері та сприяло розробці спільних пропозицій щодо подальшої співпраці. Основними підсумками зустрічі є:

  1. Проведення зустрічей у форматі представленого бізнес-форуму є необхідною складовою підготовки кваліфікованого фахівця та повинні носити систематичний характер.
  2. При підготовці фахівців необхідно здійснювати моніторинг вакансій та вимог до них. Особливо затребуваними на ринку праці міста Луцька є фахівці з технічними спеціальностями (близько 70%), а саме: будівельники, технологи, автомобілісти, інженери, автодорожники та ін.
  3. Роботодавці готові надавати допомогу у практичній підготовці студентів у спеціальних навчальних класах з новітнім обладнанням на території підприємств. При цьому важливим моментом є розробка спільних навчальних програм.
  4. Враховуючи сучасні вимоги ринку праці актуальною є пропозиція роботодавців щодо розробки та виконання кваліфікаційних (в тому числі курсових) робіт на замовлення підприємства.
  5. В межах університету обов’язково має бути дієвий центр працевлаштування студентів та випускників.
  6. З метою посилення знайомства з обраною спеціальністю важливим моментом є запрошення до студентів гостьових лекторів (успішних випускників та фахівців) починаючи з першого курсу.

Щиро вдячні усім хто знайшов час і долучився до бізнес-форуму. Надіємося на плідну і результативну співпрацю у заході «Job Shadow Days – 2017»!

 

Далі буде....

 

Ірина Ткачук,

доцент кафедри обліку і аудиту

Фото: Сергій Зеленко,

доцент кафедри обліку і аудиту

 

Більше фото на сторінці кафедри обліку і аудиту у Facebook:

https://www.facebook.com/oia.lntu/?pnref=story

 

IX МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ОБЛІКУ, АНАЛІЗУ І КОНТРОЛЮ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ»

Шановні студенти, аспіранти, молоді науковці!

Приєднуйтесь до нас 02 грудня 2017 р.! Буде цікаво, пізнавально, креативно! 

Інформаційні листи у прикріплених файлах! Реєстрацію можна пройти за посиланням реєстрація на конференцію!

Учасники конференції нагороджуються грамотами, сертифікатами та цінними подарунками!

Вкладення:
ФайлОписРозмір файла:
Скачати цей файл (Inf_list_konf_LutskNTU_02.12.2017_eng.pdf)Inf_list_konf_LutskNTU_02.12.2017_eng.pdf 890 Кб
Скачати цей файл (Inf_list_konf_LutskNTU_02.12.2017_rus.pdf)Inf_list_konf_LutskNTU_02.12.2017_rus.pdf 956 Кб
Скачати цей файл (Inf_list_konf_LutskNTU_02.12.2017_ukr.pdf)Inf_list_konf_LutskNTU_02.12.2017_ukr.pdf 1014 Кб

Стартує унікальна подія «Job Shadow Days» 2017!

Усім, хто прагне професійного росту або шукає перспективних працівників!!! 
Організаторами даного заходу виступає Луцький НТУ та ВОГО «Перспективи Волині».

Захід «Job Shadow Days» є надзвичайно популярним у США, країнах ЄС та близькому зарубіжжі. У перекладі «Job Shadow Days» – це «слідувати як тінь». Це чудова нагода для студента познайомитися з майбутньою професією (умовами роботи, необхідними знаннями, навиками) на конкретному робочому місці, слідуючи «тінню» за досвідченим співробітником (ментором) протягом реального робочого дня, у стандартній робочій атмосфері. Таким чином, у студента з’являється можливість спілкуватися не лише зі співробітником, «тіню» якого він є, але і з іншими фахівцями, отримуючи при цьому інформацію про особливості тієї чи іншої посади.

Перший етап заходу «Job Shadow Days» передбачає реєстрацію усіх бажаючих тіней і менторів. Взяти участь в якості «тіней» мають змогу студенти 3-5 курсів Луцького НТУ, які зацікавлені в особистому і професійному розвитку.  Можливість стати ментором надана провідним підприємствам Луцька та Волинської області.

Другий етап передбачає підготовку менторів і тіней до плідної співпраці. Будуть проведені тренінги для студентів–тіней та круглий стіл для представників підприємств та організацій–менторів.

Третій етап Job Shadow Days триватиме протягом листопада 2017 року і передбачає проходження стажування на підприємствах та організаціях міста Луцька та області.

Для реєстрації у якості ментора необхідно заповнити анкету:АНКЕТА МЕНТОРА

Для реєстрації у якості "тіні" необхідно заповнити анкету:АНКЕТА ТІНІ

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Облік, аналіз і аудит: виклики інституціональної економіки»

У Луцькому національному технічному університеті 7 жовтня відбулась ІV Міжнародна науково-практична конференція «Облік, аналіз і аудит: виклики інституціональної економіки», організована кафедрою обліку і аудиту. До участі в конференції долучились вітчизняні та зарубіжні дослідники вищих навчальних закладів, молоді науковці, студенти.

У представлених на конференції результатах наукових дослідженнь було розглянуто актуальні питання стосовно методів нарахування амортизації; використання психологічної дії кольору у рекламі; особливостей використання реєстратора розрахункових операцій; інформаційних облікових систем із застосуванням комп’ютерної техніки; особливостей відображення капітального ремонту основних засобів у бухгалтерському і податковому обліку. Особливо важливими та дискусійними, з практичної точки зору, були доповіді щодо процесу впровадження і причини блокування електронних накладних із ПДВ та підвищення якості інформації про справедливу вартість у фінансовій звітності підприємства.

   

Усі доповіді учасників ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Облік, аналіз і аудит: виклики інституціональної економіки» були представлені на високому науково-теоретичному рівні та супроводжувалися цікавими і жвавими дискусіями.

 Доповіді учасників конференції опубліковано у збірниках тез і статей, які видано за підсумками конференції.

Усім учасникам науково-практичної конференції бажаємо невичерпного натхнення у науковому пошуку та успішної реалізації нових креативних ідей.

  

ПЕРЕМОГА У СТИПЕНДІАЛЬНОМУ ПРОЕКТІ СТУДЕНТКИ-ОБЛІКОВЦЯ

 

21 квітня 2017 року, відбулось урочисте нагородження 24 переможців, проекти яких Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» та стипендіальна комісія визнала найкращими. В числі щасливих володарів омріяного сертифікату на отримання стипендії – Василина Дунь, ініціативна та активна студентка третього курсу спеціальності «Облік і аудит» Луцького НТУ. 

 

 

Всього на розгляд було подано 67 заявок від студентів, які навчаються у вишах, коледжах, технікумах  та професійно-технічних училищах на II–VI курсах. На першому етапі претенденти на стипендію писали есе на тему «Моя інвестиція у розвиток Волині». Другий етап – публічне представлення теми членам комісії.

 

 

 

Кафедра обліку і аудиту щиро вітає Дунь Василину з отриманням іменної стипендії та бажає невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і завзяття на шляху до нових вершин!

 

Ірина Ткачук, 

 

доцент кафедри обліку і аудиту

ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І АУДИТ»

 

 19-21 квітня 2017 року в Університеті імені Альфреда Нобеля проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік та аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. В олімпіаді прийняли участь близько 140 студентів різних курсів облікових спеціальностей із 72 провідних вищих навчальних закладів України.

Луцький НТУ у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік та аудит» представляли студенти другого курсу скороченої форми навчання напряму підготовки «Облік і аудит», а саме:

Дмитро Якимчук – здобув перемогу посівши ІІ місце в олімпіаді;

Юлія Завалій – отримала перемогу у номінації «Знавець аналізу господарської діяльності».

 

Під час олімпіади учасники виконували письмову конкурсну роботу та проходили комп’ютерне тестування з чотирьох дисциплін: «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності» та «Аудит».

Оцінювало учасників журі, до складу якого увійшли експерти з обліку, аналізу і аудиту з провідних вітчизняних ВНЗ: Тернопільського національного економічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Донецького національного університету імені Василя Стуса, Київського національного торговельно-економічного університету та інших.

 

 

 

 

Колектив кафедри обліку і аудиту вітає студентів з перемогою та бажає поглиблення знань і творчої наснаги для нових перемог!  

 

Ірина Ткачук, 

 

доцент кафедри обліку і аудиту

СТУДЕНТИ-ОБЛІКОВЦІ НАГОРОДЖЕНІ ГРАМОТАМИ ВІД ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ГАЗЕТИ

 

 14 квітня 2017 року відбулася зустріч регіонального представника Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік» Олени Щербик зі студентами та викладачами кафедри обліку і аудиту Луцького національного технічного університету.

 

 

Під час зустрічі грамотами від професійної газета «Все про бухгалтерський облік» були нагородженні старости груп – за активну участь у житті групи й університету та чудові організаторські здібності, уміння знайти підхід до кожного, а також найбільш активні студенти-обліковці – за нестандартний та креативний підхід у виконанні навчальних завдань і здатність приймати виважені рішення.

 

 

Подяку за плідну та дружню співпрацю отримала завідувач кафедри обліку і аудиту, професор Садовська Ірина Борисівна.

Колектив редакції газети «Все про бухгалтерський облік» щорічно намагається зацікавити студентів та викладачів створюючи найцікавіші матеріали стосовно обліку та оподаткування. Так, кожен студент та навіть викладач має можливість скористатися новинкою від редакції видавництва – «Збірник задач», поділитися враженнями та поставити запитання на «Студентському форумі».

 

 

Олена Щербик побажала студентам й надалі прагнути до нових вершин, робити маленькі й великі відкриття для процвітання обраної професії та кар’єрного зростання в майбутньому! Усі студенти отримали запрошення від газети «Все про бухгалтерський облік» стати учасниками у акції «Лайкопад за iPad».

 

 

Ірина Ткачук, 

доцент кафедри обліку і аудиту

 

 

Більше фото на сторінці кафедри обліку і аудиту у Facebook:

 

https://www.facebook.com/oia.lntu/?pnref=story

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Кафедра обліку і аудиту вітає студентку 1 курсу спеціальності «Облік і оподаткування»

ФІЛЯС НАДІЮ

з перемогою в змаганнях у першості Луцького НТУ з плавання, які відбулися 30 березня 2017 року.

Надія зайняла:

ІІ місце з плавання на дистанції 50 м. способом «брас» та «кріль на спині»

ІІІ місце з плавання на дистанції 50 м. способом «вільний стиль»

Бажаємо Надії підкорення нових спортивних вершин, успіхів та перемог!

Детальніше

Дочірні категорії

Log in