Підготовка до захистів магістерських робіт

На кафедрі обліку і аудиту триває підготовка до захисту кваліфікаційних робіт магістра зі спеціальності 071 Облік і оподаткування! Проведення консультацій за участі наукових керівників та магістрів є найкращою можливістю проінформувати здобувачів про вимоги, завдання та представлення роботи. Завідувач кафедри Чудовець В.В.  детально розповів про порядок  перевірки робіт системою Unicheck, наголосив на важливості правильного оформлення наукових праць, апробації результатів у наукових статях та конференціях. 

Студенти отримали інформацію про деталі проведення захисту та заповнення супровідних документів. Сподіваємось на плідну співпрацю наукових керівників зі студентами та максимально якісний результат!

ПРОФЕСІЯ БУХГАЛТЕРА: ТРЕНДИ СЬОГОДЕННЯ І МАЙБУТНЬОГО

Професія бухгалтера відноситься до однієї з найдавніших професій та, незважаючи на багатовікову історію, залишається актуальною й у сьогоденні. Чимало відомих людей (Френк Мейсон Робінсон, Елізабет Арден, П’єр Карден, Аль Капоне) випробовували свої знання або розпочинали власну кар’єру з роботи на посаді бухгалтера. До того ж у багатьох вітчизняних та зарубіжних кінофільмах головні герої обіймали посаду бухгалтера. Зокрема, в кінопрокат у 2016 році вийшов художній фільм під однойменною назвою «The Accountant» (США).

Про цінність фахівців бухгалтерської професії свідчить і той факт, що у багатьох країнах світу, в тому числі й в Україні, бухгалтери відзначають професійне свято не лише на державному, а й на міжнародному рівні.

 

Так, 10 листопада у Міжнародний день бухгалтера, за ініціативи доцента кафедри обліку і аудиту Ірини Ткачук та за підтримки доцентів кафедри обліку і аудиту Наталії Тлучкевич і Оксани Нужної була проведена інформаційна кураторська година на тему «Професія бухгалтера: тренди сьогодення і майбутнього». Студенти груп ОПм-11 і ОП-41 мали чудову нагоду поспілкуватись із випускниками кафедри обліку і аудиту та дізнатись про переваги та перспективи бухгалтерської професії  у найближчому майбутньому.

Ірина Курліщук (засновник ФГ «Ярина-Агро», фінансовий директор СГПП «Дружба») зауважила, що «незважаючи на зміни, які відбуваються у законодавчому полі, є базові принципи і методи бухгалтерського обліку, які незмінні та є фундаментом подальших знань і вмінь. Важливим аспектом у професійній діяльності є вміння читати нормативні акти, знаходити час на самовдосконалення, вивчати сучасні програми. Варто керуватися власними принципами та не втрачати цінний час, використовувати для навчання кожну надану практичну можливість. Робота бухгалтера прекрасна, високооплачувана, затребувана. Професія бухгалтера зазнає змін, але ніколи не зникне».

Катерина Рудь (головний бухгалтер ЛНТУ, ТОП-10 кращих бухгалтерів України 2019 року)відзначила, що «задля досягнення бажаного результату необхідно докласти максимум зусиль. Професія бухгалтера ніколи в житті не зникне. Велике, середнє чи маленьке підприємство, бюджетна установа чи приватна потребують фахівців у сфері бухгалтерії. Головне зрозуміти, чи ви на своєму шляху і прагнути до нових вершин».

Юлія Покидюк (заступник директора ТОВ «Фінексперт», ТОП-10 кращих бухгалтерів України 2015 року) відмітила: «Знання, отримані підчас навчання, є базою для подальшого вдосконалення. Необхідно розширювати свої кордони, враховувати вимоги часу. Особливу увагу варто приділити вивченню Міжнародних стандартів фінансової звітності, вдосконалювати вміння користуватися комп’ютерними програмами, вивчати англійську мову. Це ті складові, які можуть вам допомогти знайти високооплачувану роботу, адже знання бухгалтерського обліку є затребуваними в багатьох сферах діяльності підприємств».

Олександр Згоранець (заступник головного бухгалтера ТОВ «Хавест-Агро»)наголосив на тому, що «у процесі навчання важливим є розвиток підприємницької думки в студентів. Кожен випускник має прагнути стати працедавцем. Майбутній бухгалтер – це підприємець з консалтингу у сфері управління фінансами».

Софія Зінчук (директор ТОВ «К.Н.Д. Трейд») розповіла, що «тема, яку сьогодні ми підіймали, є актуальною, і, першу чергу, через реальні зміни у класифікації професій у світовому просторі. На сьогодні з розвитком зовнішньоекономічних зв’язків я рекомендую студентам вивчати мови та брати активну участь у професійних та бізнес тренінгах. Професія бухгалтера – це професія, що існувала у минулому, існує зараз та буде існувати у майбутньому, навіть якщо й зміниться колись її назва. Західні фахівців у сфері бізнесу усі як один скажуть, що кожному із нас потрібно бути фінансово грамотним. А хто ж може бути краще фінансово грамотним, як не бухгалтер?!»

Викладачі і студенти кафедри обліку і аудиту щиро вдячні спікерам за знайдений час, можливість і бажання поділитися практичними порадами та досвідом.


Ірина Ткачук,

Оксана Нужна,

Наталія Тлучкевич

кафедра обліку і аудиту

 

Більше фото у Facebook:https://www.facebook.com/o.nuzhna/posts/713183955985177

https://www.facebook.com/oia.lntu

 

Результати перевірки бакалаврських робіт зі спеціальності 071 "Облік і оподаткування"

У відповідності до Порядку проведення інструментальної перевірки на академічний плагіат текстів рукописів кваліфікаційних робіт/ проєктів здобувачів вищої освіти, рукописів дисертацій та рукописів статей поданих до публікування у періодичних виданнях у Луцькому НТУ №552 та Положення про протидію та запобіганню академічному плагіату у кваліфікаційних роботах/ проєктах здобувачів вищої освіти у Луцькому НТУ №553 було перевірено на наявність плагіату 52 кваліфікаційні роботи бакалавра зі спеціальності 071 "Облік і оподаткування".  Результати проведення інструментальної перевірки підтвердили відповідність квалфікаційних робіт вимогам, які окреслені нормативними документами університету. Усі без винятку кваліфікаційні роботи бакалаврів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" були допущені до захисту.

 

 

Вручення дипломів бакалаврам спеціальності 071 Облік і оподаткування

У Луцькому національному технічному університеті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам бакалаврам 2020. Дотримуючись карантинних обмежень, незабутнє для молоді свято таки вдалося провести. Пройшовши червоною доріжкою, отримали омріяні дипломи цьогоріч 1126 випускників із 7 факультетів.

Перш за все, привітав щасливих та успішних ректор Луцького НТУ Петро Савчук, побажавши молоді бути амбітними, впевненими у собі та відкривати нові можливості у житті.«Ви найкращі та найуспішніші – еліта Луцького НТУ, як сьогодні завершила навчання та отримує дипломи. Документ, який ви тримаєте у руках, підтвердить вашу кваліфікацію і дасть путівку у життя, створить нові можливості. Нехай ці можливості будуть максимальними, а ви – амбітними та успішними. Від вас залежить те, якими будете ви та якою буде країна. Стів Джобс казав: «Іди вперед, змінюй світ, але перш за все, змінюй себе і тоді світ навколо буде таким, як ти захочеш».

Ректор також запросив випускників на навчання у магістратурі, де молодь зможе підсилити свої базові компетентності, натомість пообіцявши, що університет допоможе кожному. Водночас, Петро Савчук наголосив на тих можливостях, які Луцький НТУ уже може надати студентам, а це бізнес інкубатор та стартап школа, які допоможуть розвивати підприємницькі компетентності та навіть відкрити власну справу.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ, фото – Олена Третяк

Більше фото на нашій сторінці у Фейсбук: https://cutt.ly/sszh2ag

 

Привітання для бакалаврів спеціальності 071 Облік і оподаткування

25 липня 2020 року ми вручаємо дипломи бакалаврам спеціальності 071 Облік і оподаткування! 👩‍🎓🧑‍🎓53 вчорашніх студенти обиратимуть свій шлях у дорослому житті. Ми бажаємо вам зробити правильний вибір! Отримані знання допоможуть стати професіоналами, а людські якості підкажуть як жити по совісті! Памятайте - ми пишаємося кожним із вас, ми й надалі підтримаємо вас у професійному зростанні і щиро дякуємо за вашу людяність, порядність, доброту! 💚 До зустрічі у магістратурі!😉
https://www.youtube.com/watch?v=y7VagtfhNRQ&t=2s

 

Обговорення освітніх програм 07 Облік і оподаткування

Громадське обговорення змін до освітньої програми «Облік і оподаткування»

Кафедра обліку і аудиту Луцького НТУ 10 червня провела круглий стіл за участю студентів, випускників, роботодавців,представників наукової спільноти з обговорення змін до освітньої програми «Облік і оподаткування» підготовки здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні та другому (магістерському) рівні спеціальності 071 Облік і оподаткування.

У заході прийняли участь більше 50-ти учасників. Керував роботою круглого столу завідувач кафедри обліку і аудиту Віталій Чудовець, який окреслив мету заходу, визначив особливості змін до освітніх програм та надав слово представникам академічної спільноти, роботодавцям, випускникам спеціальності, викладачам та студентам. Декан факультету Ігор Андрущак теж приєднався до розмови як керівник структурного підрозділу, якому підпорядковується кафедра.

Віталій Скопюк, директор ТзОВ «Альфаінтерпласт», зауважив на важливості професії і на тому, що жодна компанія не зможе працювати без спеціалістів з обліку та оподаткування. Внесла слушні пропозиції і висловила своє бажання до співраці Оксана Карпюк-Таранова, головний бухгалтер ПрАТ Фондове агентство Схід-Інвест. Менеджер з експорту ПрАТ «ВГП» Олена Тарасенко наголосила на важливості включення до освітніх програм дисциплін, які сконцентровані на обліковій підтримці міжнародної співпраці компаній, зокрема експорту та імпорту товарів, укладання контрактів з іноземними компаніями. Директор з корпоративної звітності АТ «Альфа-Банк» Ірина Московчук зазначила важливість вивчення іноземних мов за професійним спрямуванням студентами спеціальності та запропонувала приділити більше уваги вивченню Міжнародних стандартів фінансової звітності і аудиту.

Думки роботодавців свідчать, що сучасний світ професії вимагає як твердих, так і м’яких навиків, оскільки бізнесу необхідні професіонали з найсучаснішими знаннями та можливостями. Адже, діяльність в сфері обліку і оподаткування змінюється під впливом новітніх технологій та глобалізаційних процесів.

Приємно, що до обговорення долучилися представники академічної спільноти, зокрема професор Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана Ірина Парасій-Вергуненко. Професор наголосила на актуальності запропонованих змін та означила певні дискусійні питання щодо наповнення вибіркової складової, розподілу кредитів між дисциплінами та змістового наповнення окремих курсів.

Серед випускників спеціальності були присутні успішні фінансові директори, головні бухгалтери, керівники підприємств. Олександр Згоранець, заступник головного бухгалтера ТОВ «Хавест-Агро», запропонував використовувати в навчальному процесі більше практичних ситуацій у вигляді бізнес кейсів. Зінчук Софія, директор ТОВ «К.Н.Д.Трейд», подякувала викладачам за фахову підготовку та внесла свої пропозиції що оптимізації структури освітніх програм. Випускниця Ірина Смоляр поділися думкою щодо доречності вивчення основ бізнес-комунікації, іноземних мов, розвитку soft-skills.

Майже дві години предметної, актуальної дискусії щодо майбутньої підготовки фахівців та напряму розвитку спеціальності в цілому дали змогу визначити пріоритети подальшої роботи:

1) оптимізувати освітні програми бакалаврів та магістрів в умовах розвитку інформаційних технологій обробки, передачі та зберігання фінансової інформації;

2) передбачити більш тісну співпрацю із роботодавцями через проведення із студентами бізнес-кейсів на прикладі конкретних підприємств;

3) залучення до викладання професійних дисциплін спікерів з великим досвідом практичної роботи;

4) вдосконалення змісту окремих дисциплін.

Щиро дякуємо стейкхолдерам за приділений час, активну участь та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Вітання кафедрі обліку та оподаткування НУБІП з 60-річчям!

10 жовтня 2019 року на економічному факультеті НУБіП України відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Бухгалтерський облік, оподаткування та контроль в умовах міжнародної економічної інтеграції», присвячена 60-річчю кафедри обліку та оподаткування. Загалом, більше 120 учасників долучилися до святкування ювілею кафедри обліку та оподаткування.

Делегація кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ від імені колективу університету та особисто ректора Савчука Петра Петровича також привітала кафедру обліку і оподаткування НУБіП з 60-річним ювілеєм.

Участь кафедри у Міжнародній конференції Житомирської політехніки

4-5 жовтня 2019 р. на базі Державного університету «Житомирська політехніка» відбулась Міжнародна наукова конференція «Розвиток інтегрованої звітності підприємств». У роботі конференції взяли участь провідні українські вчені та представники наукових кіл Білорусії, Болгарії, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини (загалом 190 учасників, з них 32 доктори наук з бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту). Під час роботи конференції заслухано та обговорено ряд важливих проблем розвитку інтегрованої звітності в Україні та світі.

Учасники конференції констатували високий науковий рівень доповідей, представлених під час її проведення, відмітили серед доповідачів значну частку докторів економічних наук та професорів як з України, так і з іноземних держав. За результатами проведення конференції було визначено подальші напрями розвитку концепції інтегрованої звітності на вітчизняних підприємствах та обґрунтовано перспективи розвитку бухгалтерської науки.

Предаставники кафедри обліку і аудиту Луцького національного технічного університету щиро вдячні колегам за високий рівень організації конференції та грунтовність наукових доповідей. Сподіваємось на подальшу плідну співрацю!

Дочірні категорії

+380332789952, +380502628300 oa@lntu.edu.ua

Log in