Вітання кафедрі обліку та оподаткування НУБІП з 60-річчям!

10 жовтня 2019 року на економічному факультеті НУБіП України відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Бухгалтерський облік, оподаткування та контроль в умовах міжнародної економічної інтеграції», присвячена 60-річчю кафедри обліку та оподаткування. Загалом, більше 120 учасників долучилися до святкування ювілею кафедри обліку та оподаткування.

Делегація кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ від імені колективу університету та особисто ректора Савчука Петра Петровича також привітала кафедру обліку і оподаткування НУБіП з 60-річним ювілеєм.

Участь кафедри у Міжнародній конференції Житомирської політехніки

4-5 жовтня 2019 р. на базі Державного університету «Житомирська політехніка» відбулась Міжнародна наукова конференція «Розвиток інтегрованої звітності підприємств». У роботі конференції взяли участь провідні українські вчені та представники наукових кіл Білорусії, Болгарії, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини (загалом 190 учасників, з них 32 доктори наук з бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту). Під час роботи конференції заслухано та обговорено ряд важливих проблем розвитку інтегрованої звітності в Україні та світі.

Учасники конференції констатували високий науковий рівень доповідей, представлених під час її проведення, відмітили серед доповідачів значну частку докторів економічних наук та професорів як з України, так і з іноземних держав. За результатами проведення конференції було визначено подальші напрями розвитку концепції інтегрованої звітності на вітчизняних підприємствах та обґрунтовано перспективи розвитку бухгалтерської науки.

Предаставники кафедри обліку і аудиту Луцького національного технічного університету щиро вдячні колегам за високий рівень організації конференції та грунтовність наукових доповідей. Сподіваємось на подальшу плідну співрацю!

ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ДИСЦИПЛІНИ «УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК»

Протягом 15-17 травня уХарківському політехнічному інституті  проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік». Луцький НТУ представляла студентка групи ОПС-21 Ілюшик Наталія.

За результатами олімпіади Ілюшик Наталія нагороджена дипломом І ступеня за І місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік» (науковий керівник к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Тлучкевич Наталія Володимирівна).

Кафедра обліку і аудиту щиро вітає Ілюшик Наталію та Тлучкевич Наталію Володимирівнуз перемогою та бажає нових перемог і професійних здобутків!

доценткафедри обліку і аудиту

СПІВПРАЦЯ З МОЛОДІЖНИМ ЦЕНТРОМ ВОЛИНІ

"Хочеш змін? Будь зміною!" - під таким слоганом пройшла наша зустріч з координатором Молодіжний центр Волині Захаром Такачуком. Як класно, що у нашому місті є такі ініціативні, дієві та свідомі люди! Кафедра обліку і аудиту Луцького НТУ разом зі студентами будемо долучатись до ваших ініціатив!!!

ПЕРЕМОГА СТУДЕНТКИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 071 «ОБЛІПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

23 квітня 2019 року уНаціональній академії статистики, обліку та аудиту проходила підсумкованауково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 07 «Управління та  адміністрування» спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

На перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» було подано 132 наукові роботи студентів різних ЗВО України.

До другого туру конкурсною комісією було відібрано 33 роботи. Авторів цих робіт було запрошено в м. Київ в Національну академію статистики, обліку та аудиту на підсумкову Науково-практичну конференцію.

Від Луцького НТУ участь у конкурсі взяла студенткагрупи ОП-31 Опіка Анастасія(науковий керівник к.е.н., доцент Голячук Н.В.)з науковою роботою «Облік благоустрою територій та вивезення побутових відходів комунальними підприємствами сільських об’єднаних територіальних громад». За результатами презентації результатів дослідження Опіка Анастасія зайняла ІІ місце

Кафедра обліку і аудиту вітає Опіку Анастасію та її наукового керівника Голячук Наталію Василівну з перемогою та бажає успіхів у підкорені нових наукових вершин!!!

Наталія Голячук,

доцентикафедри обліку і аудиту

ПЕРЕМОГИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ» НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ

Колектив Луцького НТУ та особливо кафедри обліку і аудиту вітає студенток спеціальності «Облік і оподаткування» з перемогами на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Облік і оподаткування» (Університет ім. Альфреда Нобеля, м. Дніпро). Наталія Ілюшик здобула друге місце олімпіади серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. Надія Завадська стала переможцем у номінації «Знавець фінансового обліку». Бажаємо нових наукових досягнень та успіхів у всіх починаннях!

СПІВПРАЦЯ З ПРАТ ЕДЕЛЬВІКА

Поєднувати теоретичні знання з практикою завжди цікаво і корисно. Так, 12 квітня студенти групи ОПС-11 ознайомилися з особливостями виробництва ексклюзивного одягу, тканин та столових наборів, відвідавши Компанію «Едельвіка», яка є лідером на ринку Волинської області в сегменті легкої промисловості. Під час екскурсії студентам розповіли про особливості замкнутого виробничого циклу, який включає в себе ткацьке, швейне, оздоблювальне та швейне виробництва, починаючи з виробництва тканин та закінчуючи продажем готової продукції через власну роздрібну мережу.
   Щиро вдячні Василю Петровичу, керівництву та працівникам Компанії «Едельвіка» за надану можливість закріпити теоретичні знання студентів на практиці.

Дочірні категорії