ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ДИСЦИПЛІНИ «УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК»

Протягом 15-17 травня уХарківському політехнічному інституті  проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік». Луцький НТУ представляла студентка групи ОПС-21 Ілюшик Наталія.

За результатами олімпіади Ілюшик Наталія нагороджена дипломом І ступеня за І місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік» (науковий керівник к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Тлучкевич Наталія Володимирівна).

Кафедра обліку і аудиту щиро вітає Ілюшик Наталію та Тлучкевич Наталію Володимирівнуз перемогою та бажає нових перемог і професійних здобутків!

доценткафедри обліку і аудиту

СПІВПРАЦЯ З МОЛОДІЖНИМ ЦЕНТРОМ ВОЛИНІ

"Хочеш змін? Будь зміною!" - під таким слоганом пройшла наша зустріч з координатором Молодіжний центр Волині Захаром Такачуком. Як класно, що у нашому місті є такі ініціативні, дієві та свідомі люди! Кафедра обліку і аудиту Луцького НТУ разом зі студентами будемо долучатись до ваших ініціатив!!!

ПЕРЕМОГА СТУДЕНТКИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 071 «ОБЛІПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

23 квітня 2019 року уНаціональній академії статистики, обліку та аудиту проходила підсумкованауково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 07 «Управління та  адміністрування» спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

На перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» було подано 132 наукові роботи студентів різних ЗВО України.

До другого туру конкурсною комісією було відібрано 33 роботи. Авторів цих робіт було запрошено в м. Київ в Національну академію статистики, обліку та аудиту на підсумкову Науково-практичну конференцію.

Від Луцького НТУ участь у конкурсі взяла студенткагрупи ОП-31 Опіка Анастасія(науковий керівник к.е.н., доцент Голячук Н.В.)з науковою роботою «Облік благоустрою територій та вивезення побутових відходів комунальними підприємствами сільських об’єднаних територіальних громад». За результатами презентації результатів дослідження Опіка Анастасія зайняла ІІ місце

Кафедра обліку і аудиту вітає Опіку Анастасію та її наукового керівника Голячук Наталію Василівну з перемогою та бажає успіхів у підкорені нових наукових вершин!!!

Наталія Голячук,

доцентикафедри обліку і аудиту

ПЕРЕМОГИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ» НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ

Колектив Луцького НТУ та особливо кафедри обліку і аудиту вітає студенток спеціальності «Облік і оподаткування» з перемогами на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Облік і оподаткування» (Університет ім. Альфреда Нобеля, м. Дніпро). Наталія Ілюшик здобула друге місце олімпіади серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. Надія Завадська стала переможцем у номінації «Знавець фінансового обліку». Бажаємо нових наукових досягнень та успіхів у всіх починаннях!

СПІВПРАЦЯ З ПРАТ ЕДЕЛЬВІКА

Поєднувати теоретичні знання з практикою завжди цікаво і корисно. Так, 12 квітня студенти групи ОПС-11 ознайомилися з особливостями виробництва ексклюзивного одягу, тканин та столових наборів, відвідавши Компанію «Едельвіка», яка є лідером на ринку Волинської області в сегменті легкої промисловості. Під час екскурсії студентам розповіли про особливості замкнутого виробничого циклу, який включає в себе ткацьке, швейне, оздоблювальне та швейне виробництва, починаючи з виробництва тканин та закінчуючи продажем готової продукції через власну роздрібну мережу.
   Щиро вдячні Василю Петровичу, керівництву та працівникам Компанії «Едельвіка» за надану можливість закріпити теоретичні знання студентів на практиці.

ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ

12 квітня у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки відбувся захід з висадки дерев в честь загиблих воїнів АТО. До даного заходу долучились студенти спеціальності "Облік і оподаткування" Луцького НТУ Максим Мацюк та Валентин Власов, які першими висадили калину.

.

РОЗВИТОК SOFT- & HARDSKILLS ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ

13 квітня доценти кафедри обліку і аудиту Нужна Оксана Анатоліївна і Тлучкевич Наталія Володимирівна стали учасниками тренінгу-інтенсиву для викладачів з розвитку soft- та hard-skills, який проводився в рамках роботи І Міжнародної науково-практичної конференції "Інтернаціоналізація освіти:шляхи вдосконалення та розвитку" у Луцькому НТУ.

Круглий стіл за участю студентів з "Обліку і оподаткування" у ЦНАПі м.Луцька

Лекцію про правові норми реєстрації бізнесу вирішили посилити досвідом справжніх професіоналів!
Сьогодні студенти спеціальності «Облік і оподаткування» Кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ були учасниками круглого столу в Центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьку.
Начальник відділу реєстрації бізнесу та дозвільних процедур Віктор Маковецький детально та дуже цікаво пояснив усі процедури та особливості створення, реорганізації, ліквідації підприємства і реєстрацію підприємця. Прес-аташе, адміністратор Олена Кравчук розповіла про послуги і структуру Департаменту.
Щиро дякуємо Ларисі Карп'як, колективу ЦНАП за чудову організацію заходу та ваш внесок у освіту української молоді!

Дочірні категорії