ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ МАГІСТРА СТУДЕНТАМИ-ІНОЗЕМЦЯМИ

Навчання іноземних студентів у Луцькому НТУ є важливою складовою міжнародної діяльності та пріоритетним напрямком роботи університету. Так, 19-20 грудня на кафедрі обліку і аудиту відбувся захист дипломного проекту магістра студентами із Лівії.

Студенти-іноземці успішно захистили дипломні проекти магістра продемонструвавши володіння у повній мірі як практичними, так і теоретичними знаннями, отриманими під час навчання. Варто відмітити, що впродовж останнього року студенти активно працювали в рамках обраних тем дослідження.

Зокрема, Талб-Аллах Баша, під керівництвом доцента Писаренко Т.М., розкрив особливості обліково-аналітичного забезпечення управління витратами на хлібопекарських підприємствах Волинської області. Шква Мохмед Мохмед, під керівництвом доцента Талах Т.А., висвітлив важливі аспекти теорії та практики організації обліку і контролю в управлінні соціальною відповідальністю.

За даними захисту голова екзаменаційної комісії Наливайко Богдан Петрович, головний бухгалтер ТзОВ «Світ каменю», зауважив про актуальність й різноманітність представлених робіт, а також про приємні враження від захисту і рівня підготовки іноземних студентів.

Вітаємо студентів Талб-Аллаха Башу та Шкву Мохмеда Мохмеда з успішним захистом та бажаємо подальших професійних успіхів!

Ірина Ткачук, 

доцент кафедри обліку і аудиту

Більше фото на сторінці кафедри обліку і аудиту у Facebook:https://www.facebook.com/oia.lntu/?pnref=story

 

ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ БАКАЛАВРСЬКИХ ТА МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ

 

22 листопада у Житомирському державному технологічному університеті  відбувся Всеукраїнський конкурс бакалаврських та магістерських робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності «Облік і оподаткування». Конкурсну комісію представляли провідні вчені закладів вищої освіти України.

Варто відмітити, щодля участі у Другому етапі Всеукраїнського конкурсу бакалаврських та магістерських робіт були надіслані 103 роботи за освітнім рівнем магістр спеціальності «Облік і оподаткування». Луцький національний технічний університет у конкурсі отримав перемогу. Так, на підставі відкритого обговорення та оцінювання магістерських робіт конкурсна комісія визнала переможцем та відзначила Дипломом ІІ ступеня серед магістерських робіт – Павлюк Юлію, тема роботи – «Обліково-аналітичне забезпечення кредитної політики підприємства», науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Жураковська Ірина Володимирівна.

 

 Вітаємо студентку та її наукового керівника із перемогою у Всеукраїнському конкурсі бакалаврських та магістерських робіт. Бажаємо наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках!

 

Ірина Ткачук, 

доцент кафедри обліку і аудиту

Відбулася X Міжнародна науково-практична конференція

У Луцькому НТУ відбулася Х Міжнародна конференція з розвитку обліку і аналізу

У стінах Луцького національного технічного університету уже вдесяте відбулася Міжнародна науково-практична конференція молодих учених, аспірантів, здобувачів і студентів «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу і контролю в умовах глобалізації економіки».

Організаторами заходу виступили кафедра обліку і аудиту та кафедра міжнародної економіки Луцького НТУ.

Передусім привітав учасників конференції к.е.н., доцент, в.о. зав. кафедри обліку та аудиту Віталій Чудовець:

«Сьогодні розпочинає свою роботу Х ювілейна конференція «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу і контролю в умовах глобалізації економіки». Десять років – це доволі тривалий час, у нас вже є історичні витоки цієї конференції, дуже гарні традиції. Наука – це пізнання і дослідження, а молодь і студенти – краса та інтелект. Я думаю, ці поєднання сьогодні будуть присутні і ви плідно попрацюєте», - зазначив спікер.

Водночас, він розповів, що участь у конференції взяли представники з 6 країн, а це більше 200 учасників. Крім того, на заході представлені 34 заклади вищої освіти. Враховуючи такі дані, запевняє Віталій Чудовець, можна стверджувати, що конференція – успішна.

Потому із вітальним словом виступив голова організаційного комітету д.т.н., професор та ректор Луцького НТУ Петро Савчук:

«Мені надзвичайно приємно бути поруч з вами сьогодні, бути дотичним і відчувати сьогоднішній стан науки у даній галузі в Україні і на Волині. Молодь уособлює сьогоднішній й завтрашній день і конференція молодих вчених, аспірантів, студентів – це той індикатор, який показує, чи  правильним шляхом ми рухаємося і чи все робимо для того, щоб країна була конкурентною, в тому числі й в науковому плані. Треба створювати умови для молодих вчених, треба відкривати лабораторії, розвивати міжнародну співпрацю та економічну мобільність і безумовно мають бути потужні керівники чи середовище, яке молодь стимулює, дає їм певні орієнтири і ставить певні задачі. Коли молода людина побачить, що є біля неї експерт, відчує опіку і мотивацію, тільки тоді вона почне займатися  наукою і потім можна буде зрозуміти, що це не лише цікаво, але й ефективно. Є потенціал, орієнтири та бажання, якби ще держава додала фінансування, або ЗВО мали можливість «закривати» багато питань, це би підсилило і ваші позиції і держави в цілому. Я вірю, що так буде, бажаю вам знайти себе. Колись і я вагався: чи займатися наукою, чи бути в бізнесі, але коли я потрапив у науково-дослідну лабораторію, відчув, що від мене, тоді ще студента 3-го курсу, залежить чи буде ефективно функціонувати дуже важлива магістраль… ти себе відчуваєш потрібним, бачиш мотивацію. Вибір впав у цьому напрямку і я не жалкую, що почав активно займатися наукою. Тому я бажаю вам розвиватися, досягати вершин і якщо оберете наукову стежку – досягайте максимуму і відчувайте, що ваш вибір не даремний».

Привітала учасників конференції співорганізатор заходу, заступник голови оргкомітету к.е.н., доцент, зав. кафедри міжнародних економічних відносин Лариса Савош:

«Дорогі друзі! Від імені кафедри міжнародних економічних відносин, ми щиро вітаємо вас у стінах Луцького НТУ. Хочу подякувати нашій дружній кафедрі обліку і аудиту за багаторічну наукову співпрацю, яка продовжується багато років і одним із напрямків є проведення цієї спільної конференції. Дуже приємно, що незважаючи ні на які труднощі, вже вдесяте проходить ця велика студентська наукова конференція. Приємно, що з’їхалися до нас представники з різних регіонів, взяли участь наші закордонні партнери. Я щиро бажаю усім вам вдало представити результати досліджень, познайомитися із колегами, мати приємне спілкування і залишити гарні спогади про наш університет. Плідної співпраці і приємних вражень від перебування у Луцьку».

Своєю чергою, декан факультету фінансів, обліку, лінгвістики та права Ігор Андрущак додав:

«Ми раді вітати вас у нашому університеті, дуже приємно, що цьогоріч нашому факультету виповнилося 20 років і водночас відбувається Х ювілейна конференція. Дуже приємно, що багато студентів, аспірантів приїхали з інших університетів. Хочу побажати вам плідної презентації доповідей і приємних вражень від нашого університету та нашого міста».

Крім того, відвідала конференцію начальник відділу сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Катерина Шкльода:

«Хочу вам побажати отримати задоволення від дня, який ви сьогодні проведете, бо все, що ви зробите в майбутньому, буде приносити вам успіх тільки тоді, коли ви будете цим перейматися, переживати і справді отримувати від цього задоволення. Тільки тоді, коли ви будете аналізувати ту інформацію, яка до вас доходить, а не просто бездумно читати якісь доповіді, слухати лекції, вона вам в майбутньому принесе ефект, якого ви очікуєте. Тому від сьогоднішнього дня я вам бажаю отримати максимальну користь, проаналізувати все, що ви почуєте, постаратися використати це в майбутньому, а якщо не використаєте, то знайте, що цей день вже приніс вам користь, бо ви є тут. Кожен ваш виступ, навіть якщо він вам здається не успішним – це досвід, а досвіду негативного бути не може, бо він робить вас сильнішими».

Варто зазначити, що до складу журі увійшли: д.е.н., професор Голян Василь Анатолійович, к.е.н., доцент Зеленко Сергій Володимирович та к.е.н., доцент Ткачук Ірина Миколаївна.

Після промов та вітальних слів, до виступу запросили учасників конференції. Так, розпочала наукову естафету студентка Луцького НТУ Василина Дунь, яка продемонструвала власне дослідження на тему: «Застосування методики обліку за повними і неповними витратами в тваринництві». Продовжили блок виступів із презентацією досліджень ще 17 студентів.

Тривала конференція до обідньої пори. Після офіційної частини заходу, її учасники мали нагоду поспілкуватися у неформальній обстановці, спробувати свої сили у дебатах та просто погуляти Луцьком, побачивши усі його принади на власні очі. На завершення усі учасники конференції були нагороджені грамотами та подяками.

 

 

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1132293673591348

 

 

 

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

 

 

ХЛІБ - УСЬОМУ ГОЛОВА!

ВИВЧАЄМО ХАРЧОВУ ПРОМИСЛОВІСТЬ НА ПРИКЛАДІ ПАТ "ТЕРЕМНО"

Продукція під логотипом «Теремно Хліб» відома на теренах Волинської, Рівненської, Львівської областей, адже свіжий духмяний хліб є найкоштовнішим скарбом у світі. Саме тому 12 листопада студенти спеціальності «Облік і оподаткування» під керівництвом кураторів Гаврилюк Ольги, Ткачук Ірини вирішили ближче познайомитися з дуже цікавою і важливою справою – випічкою хліба.

ПАТ «Теремно Хліб» на ринку хлібобулочних виробів більше 30 років. На початку роботи підприємством випускалось 5 видів хліба. Сьогодні асортимент хлібобулочних виробів налічує більше як 140 найменувань з метою кращого задоволення потреб споживачів. Більшість хлібобулочних виробів виготовляється за рецептурами, які розроблені технологами підприємства.

На початку екскурсії студенти і викладачі мали чудову можливість дізнатися про секрети виробничої діяльності хлібопекарського підприємства, а також переглянути фільм про історію мистецтва випічки хліба. Під час екскурсії, Оксана Гуляр, відмітила: «Новим знаком в логотипі «Теремно Хліб»  стало зображення будиночка, як символа сім’ї, тепла, гостинності та достатку. Але незмінними залишаються головні пріоритети підприємства: повага до українських традицій, висока якість продукції, її натуральність, відповідальність перед своїми споживачами та постійне прагнення до вдосконалення».

Студенти мали нагоду ознайомитися з Практикою управління Кайдзен, як одного з найбільш ефективних методів управління компанією через підвищення якості роботи за рахунок скорочення втрат.А також, дізналися про раціональнуорганізацію робочих місць у ПАТ «Теремно Хліб» за допомогою системи 5S, що дозволяє досягти максимально можливого порядку, ефективності і продуктивності.

Маркетолог, Ігор Касянчук наочно ознайомив студентів і викладачів з процесом виробництва хліба – починаючи від замісу тіста до безпосереднього випікання хліба та здоби, а також дізнатись про особливості доставки продукції покупцям через мережу фірмових магазинів.

Викладачі та студенти висловлюють щиру вдячність керівництву та працівникам ПАТ «Теремно Хліб» за надану можливість побачили весь процес виробництва хлібобулочних виробів.

 

Ірина Ткачук,

Ольга Гаврилюк,

доценти кафедри обліку і аудиту

 

Більше фото на сторінці кафедри обліку і аудиту у Facebook:https://www.facebook.com/oia.lntu/?pnref=story

 

 

 

 

ПОЄДНУЄМО ТЕОРІЮ ТА ПРАКТИКУ У КОМПАНІЇ ТИГРЕС

Навчальний процес у Луцькому НТУ складається не лише з теорії, а й охоплює вивчення практики ведення бізнесу у потужних компаніях регіону. Цього разу ми знайомились з роботою Компанії Тигрес. Дізнатися її секрети 11 жовтня відправились студенти спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа і страхування» під керівництвом кураторів Гаврилюк Ольги, Ткачук Ірини. Тигрес – це відомий не лише в Україні, а й закордоном бренд високоякісних товарів дитячого асортименту.

Компанія «Тигрес» – сімейний бізнес і найбільша мрія власників. Про історію створення компанії та секрети успіху розповіла студентамНадія Сенюк, менеджер з реклами:«Особливість фабрики те, що кожен виріб виготовляється від початку до кінця. Головний девіз компанії «Все найкраще дітям!» втілений у виробничому процесі і всі вироби з кожної дільниці проходять контроль, а кінцевий продукт перевіряє інспектор з контролю якості. Адже, казковий світ іграшок має бути безпечним для дитини. Саме діти – справжні експерти в іграшках».

 

Компанія розвивається, постійно впроваджує новинки, намагається бути в тренді. А все почалося з м'яконабивної іграшки у 2003 році. У 2011 році відкрили виробництво пластмасової іграшки та запустили випуск постільної білизни торгової марки «Тигрес», а у 2013 році запустили цех з пошиття одягу для немовлят, а згодом – білизни для дітей.

Спільно з українським дизайнером Андре Таном у 2017 році випустили пробну капсульну колекцію для немовлят на хрестини та виписку. Бренд «Tigres by Andre Tan» – це постіль, одяг, різні комплекти, іграшки.

 

Ще одна гордість компанії – це співпраця з Disney, випуск їхньої ліцензійної продукції, зокрема, подушок та одягу для немовлят. Саме для того, щоб представляти цей бренд в Україні та виготовляти продукцію з логотипом Disney, потрібно було пройти їх жорсткий аудит. Але, як виявилось, пройти його було не важко, бо у компанії дотримані всі умови.

Новою перемогою компанії є співпраця з компанією «Mercedes» щодо випуску дитячої ліцензійної продукції під даною торговою маркою.

 

Надія Сенюк також відмітила, що Компанія «Тигрес» також є ексклюзивним дистриб'ютором на території України товарів TM Wader та Canpol babies, LOVI. А якщо говорити про експорт, то продукція Компанії «Тигрес» представлена у 80 країнах світу.

 

Студентів дуже зацікавив процес створення іграшки від задуму дизайнера до оздоблення готової продукції. Адже, виготовлення іграшок має цілий ряд цікавих етапів та потребує чималих зусиль: це професійна студія дизайну, виважена асортиментна політика, оптимальні виробничі площі, команда професіоналів, високотехнологічне обладнання, дотримання стандартів якості та безпеки, турбота про споживачів. 

 

Щиро дякуємо керівництву та працівникам Корпорації «Тигрес» за можливість зазирнути у казковий світ створення іграшки, побачити технологічні етапи виробництва «у дії», закріпити теоретичні знання студентів.

Ірина Ткачук,
Ольга Гаврилюк,
доценти кафедри обліку і аудиту

 

 

 

ВІДБУЛАСЬ V МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОБЛІК, АНАЛІЗ І АУДИТ: ВИКЛИКИ ІНСТИТУЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ»

       6 жовтня 2018 року у стінах Луцького національного технічного університету відбулась V Міжнародна науково-практична конференція «Облік, аналіз і аудит: виклики інституціональної економіки», яку організувала та провела кафедра обліку і аудиту. Актуальність обраної тематики конференції слугує плідним підґрунтям для обміну думками науковцями та формування нових наукових і практичних досліджень.

 

Розпочалась робота конференції із пленарного засідання, на якому доцент кафедри обліку і аудиту Ткачук Ірина Миколаївна акцентувала увагу присутніх на тому, що «Дана конференція вже стала традицією у Луцькому національному технічному університеті. Особливо приємно, що до участі у конференції долучилися відомі та молоді науковці з усіх куточків України, а також із закордону (Болгарії, Таджикистану, Республіки Білорусії)».

 

З привітальним словом до учасників конференції звернувся проректор Луцького НТУ з науково-педагогічної роботи Шимчук Сергій Петрович, зауваживши: «Залучення до участі у конференції великої кількості учасників є здобутком кафедри обліку і аудиту та університету в цілому. Конференція проходить напередодні чудового професійного свята Дня працівника освіти, а це свідчить про те, що навчаючись ви проводите наукові дослідження, вивчаєте невирішені питання. Прекрасним є факт присутності на конференції журі, яке оцінюватиме наукові доробки молодих науковців».

 

Виступаючи на відкритті конференції, в.о. завідувача кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ Чудовець Віталій Васильович відмітив: «Участь у конференції прийняли відомі вітчизняні доктори наук і професори, що свідчить про актуальність питань, які входять у наукові напрямки конференції. З року в рік зростає глибина представлених досліджень, а їх тематика – є більш актуальною та інноваційною. Бажаю усім учасникам конференції плідної роботи».

 

Традиційно робота V Міжнародної науково-практичної конференції «Облік, аналіз і аудит: виклики інституціональної економіки» відбулась у форматі пленарного засідання та засідання за науковими секціями.

У наукових доповідях, проголошених на пленарному засіданні, піднімалися актуальні питання щодо: світових тенденцій ринку праці для фахівців у сфері «Бухгалтерія–Податки–Фінанси підприємства»; витоків до сучасності культурно-етичних цінностей в організації облікових систем; генези бухгалтерського балансу; обліку запасів за міжнародними стандартами; облікового аспекту собівартості продукції тваринництва; особливостей документального оформлення та обліку маркетингових послуг.

Особливо пізнавальною виявилася доповідь доцента кафедри обліку і аудиту Жураковської Ірини Володимирівни про особливості підбору програмного забезпечення для ведення обліку в бюджетних установах.

А найбільшу зацікавленість та дискусійність викликали доповіді на земельну тематику. Так, професор кафедри обліку і аудиту Голян Василь Анатолійович представив дослідження стосовно наслідків фіскального перегину в рентному регулюванні земельного податку на лісові землі. А доцент кафедри обліку і аудиту Гаврилюк Ольга Олександрівна спільно з молодим науковцем Ровенчук Інною розповіли про важливість обліку земель, які використовуються на умовах емфітевзису.

За результатами роботи пленарного засідання членами журі визначено актуальні та змістовність доповіді молодих науковці, які були відзначені почесними дипломами в номінаціях: молодий науковець, майстер презентації, розкриття проблем з точки зору практики, актуальність дослідження, творча унікальність, професіонал майбутнього, найоригінальніше дослідження. А найбільш активні учасники пленарного засідання, які невтомно задавали питання усім доповідачам – відзначені дипломом в номінації «Активний слухач».

 

Варто відмітити, що V Міжнародна науково-практична конференція «Облік, аналіз і аудит: виклики інституціональної економіки», відбулася на високому організаційному та науковому рівні. Оцінюючи актуальність представлених досліджень за результатами конференції буде опубліковано збірник тез доповідей учасників конференції.

Усім учасникам міжнародної науково-практичної конференції бажаємо здоров’я і невичерпного натхнення у пошуку нових та креативних науково-практичних ідей.

 

 

Ірина Ткачук, 

доцент кафедри обліку і аудиту

Фото:

Ірина Баранова,

студентка групи ОПС-21

ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я НА ФАКУЛЬТЕТІ ФФОЛП

 Сьогодні, 28 вересня на відпочинковій базі у с. Боголюби відбувся чудовий захід - День здоровя Факультету фінансів, обліку, лінгвістики та права. Ідейним натхненником заходу виступило керівництво факультету, а викладачі і студенти з радістю його підтримали. У результаті відбулося незабутнє свято з активними іграми та змаганнями. Усі разом грали волейбол, футбол, перетягували канат, приймали участь у конкурсах. "Фішкою" Дня здоров'я стали дуже смачні уха та шашлик від декана факультету Андрущака Ігора Євгеновича. Колектив кафедри обліку і аудиту щиро дякує усім "за компанію" і сподівається, що започаткований захід стане хорошою традицією!

 
 
 
 
 
 
   

Дочірні категорії

Log in