Кафедра обліку і аудиту Луцького НТУоголошує набір слухачів на сертифіковані курси бухгалтерського обліку та оподаткування!🏆

📌МЕТА:

👉освоєння нової професії;

👉підвищення кваліфікації;

👉кар’єрний ріст;

📌СТРУКТУРА КУРСУ:

🎓БЛОК 1. ОСНОВИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ (предмет та об’єкти обліку, рахунки, подвійний запис та оцінка, документування, звітність, облік господарських процесів) – 3 години.

🎓БЛОК 2. БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ЗА ОБ’ЄКТАМИ (основних засобів та нематеріальних активів, запасів і товарів, грошових коштів, дебіторської заборгованості, власного капіталу, зобов’язань, кадрів та оплати праці, виробництва та реалізації продукції, податків, доходів, витрат та фінансових результатів) – 14 годин.

🎓БЛОК 3. ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ (баланс, звіт про фінансовий стан, звітність суб’єкта малого підприємництва) – 2 години.

🎓БЛОК 4. ПОДАТКОВА ЗВІТНІСТЬ (податок з доходів фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, єдиний податок, податок на прибуток, податок на додану вартість ) – 5 години.

📩📩📩Для реєстрації просимо заповнити форму: https://cutt.ly/qtevtxV

Сертифікат про завершення курсів:

📌ФОРМАТ КУРСУ:

📚заняття в спеціалізованих навчальних аудиторіях;

📚індивідуальний підхід до слухача;

📚паралельне вивчення обліку та професійних бухгалтерських програм;

📚розв’язок практичних завдань по умовному підприємству;

📚безкоштовне консультування протягом місяця після завершення курсів.

📌РЕЗУЛЬТАТ:

👉розуміння логіки обліку, звітності та оподаткування;

вміння вести облік, складати фінансову та податкову звітність;

👉можливість оптимізації суми податків;

👉вміння працювати з професійними бухгалтерськими програмами;

👉використання отриманих знань в інших професіях;

👉сертифікат національного університету.

📌СПІКЕРИ:

Віталій Чудовець – завідувач кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ, аудитор ТОВ «Аудиторська компанія «Терраудит»,

досвід практичної роботи – 18 років.

Ірина Жураковська – доцент кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ, консультант ТОВ «Аудиторська компанія «Терраудит», досвід практичної роботи – 16 років.

📌КОНТАКТИ:

Луцький національний технічний університет

Кафедра обліку і аудиту

Адреса: 43024, м. Луцьк, вул. Софії Ковалевської, 29, кабінет 219 (корпус Луцького НТУ)

Ірина – 050 1963316, Лілія – 066 7597253.

🎯ВАРТІСТЬ навчання слухача: 1 500 гривень.

+380332789952, +380502628300 oa@lntu.edu.ua