Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь в роботі міжнародної науково-практичної конференції, яку проводить кафедра обліку і аудиту Луцького національного технічного університету для аспірантів, здобувачів, науковців та практиків, які зацікавлені у популяризації власних наукових досліджень.

5 жовтня 2019 року, Луцьк

НАУКОВІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1.     Інституціональне забезпечення та розвиток сучасних концепцій бухгалтерського обліку.

2.     Актуальні проблеми обліково-аналітичного забезпечення діяльності підприємств.

3.     Звітність в системі ефективного менеджменту.

4.     Стан і перспективи інституту аудиту в Україні.

5.     Інформаційні системи обліку, аналізу та аудиту в діяльності підприємств.

6.     Історія бухгалтерського обліку, аналізу і контролю.

7.     Розвиток бухгалтерської професії та інноваційні технології в підготовці фахівців.

8.     Глобальні та регіональні проблеми ведення бізнесу.

9.     Інституціональне забезпечення фіскального регулювання природокористування.

Вкладення:
ФайлОписРозмір файла:
Скачати цей файл (Конф_Інформ_лист_5 жовтня 2019 р..doc)Інформаційний лист конференції 593 Кб