ВОГО «Перспективи Волині», за участю кафедри ОБЛІКУ І АУДИТУ Луцького НТУ, оголошує конкурс МІНІПРОЕКТІВ. Грант надається для проведення спортивних заходів в рамках реалізації проекту «ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО!». Подавати заявки можуть студенти Луцького НТУ спеціальності «Облік і оподаткування» та члени громадських організацій.

Мінімальний розмір гранту – 1 тис. грн.
Основні вимоги до заходу: не повинен мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю, проведення заходу протягом 1 дня, залучення якомога більшої кількості учасників.
Форма заявки подається нижче.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 78-99-52.

ВАЖЛИВО!!!За результатами проведеного заходу, протягом 10-ти днів після його реалізації, переможець повинен представити у ВОГО «Перспективи Волині» фото-звіт (презентація або промо-ролик) та фінансовий звіт з усіма підтверджуючими документами (чеки, квитанції, інші документи про оплату). Форму фінансового звіту та вимоги до його оформлення буде відправлено переможцю на електронну пошту.

Завантажити бланк заявки